Maltepe Evden Eve Nakliye | info@agbabanakliyat.com

 

Depolama

Evden Eve Nakliyat yoğun emek ve titizlik isteyen bir iş koludur. Ağbaba Evden Eve Nakliyat konusunda uzman personeli, geniş araç filosu ve yılların getirdiği deneyim ve uzmanlık ile Evden Eve Nakliyat konusunda sıradışı, ucuz, ekonomik ve özel çözümler sunmaktadır.

Eşya Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

 

Evinizi, ofisinizi, fabrika, tesis, şirketinizi yada parça eşyanızı nakledeceğiniz yeni adresiniz belli olmadan yola çıkmanız yada oturduğunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmanız gerektiğinde, yada belirli süreli görevler için başka bir şehirlere veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak istediğinizde, Depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Agbaba Evden eve nakliyat'a ait 300 m2lik deposuyla siz değerli müşterilerine depolama hizmetleri sunmaktadır.

Depolama sürecinde, eşyalarınız, köpük, havalı naylon, ip, karton koli ve karton silindirik fıçılar kullanılarak paketlenir ve liste halinde teslim alınıp mühürlenir. Daha sonra, bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde, liste halinde teslim edilir. Müşteri ile anlaşma şekline bağlı olarak günlük, haftalık, aylık ve dönemlik depolama hizmetleri verilmektedir.

Ayrıca Depolama hizmeti esnasında tüm eşyalarınız Sel, yangın, hırsızlık ve doğal afetlere karşı Ağbaba Evden Eve Nakliyat Tarafından sigortalanmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat ve İstanbul depolama hizmetlerinde ağbaba sizlere sağlıklı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Eşyalarınız emin ellerde.

Unutmayın, eşyaları depolama uzmanlık ister. Ağbaba nakliyat uzmanlık konularından birtanesi depolamaktır. Firmalardan beklentiniz ev eşyalarınızı sigortalı ve garantili nakliye yapan ve depolamalarda da garanti verebilecek olup olmadıklarıdır.

Depolama için dikkat edilecekler

  • Öncelikle depolanacak eşyaların listesini yapmalı, liste çogaltılarak bir kopyası müşteriye bir kopyasıda firmaya verilmelidir.
  • Evden Eve Nakliyat yapan firmalar depolama hizmetei verdiklerini idda ederler, mümkündse depoların firmaya mı ait olduğu araştırılmalıdır.
  • Depoyu görmek müşteri yararınadır.
  • Paketleme mazemesi ve şekli sonderece önbemlidir. bu konuda uzman firmaları tercih edin.
  • depoların iç kısmı müşteri eşyalarını en iyi şekilde koruyacak şekilde tasarlanmalı ve teknik altyapısı buna müsait olmalıdır.
  • İstanbul evden eve nakliyat ve depolama işlemleriniz ağbaba nakliyat güvencesiyle yapılmaktadır.
  • Eşya depodan daha önce taraflar arasında imzalanmış olan listeyle teslim alınır.