Maltepe Evden Eve Nakliye | info@agbabanakliyat.com

 

Hakkımızda

Evden Eve Nakliyat yoğun emek ve titizlik isteyen bir iş koludur. Ağbaba Evden Eve Nakliyat konusunda uzman personeli, geniş araç filosu ve yılların getirdiği deneyim ve uzmanlık ile Evden Eve Nakliyat konusunda sıradışı, ucuz, ekonomik ve özel çözümler sunmaktadır.

Neden Ağbaba Evden Eve Nakliyat?
Ağbaba Koşulsuz Müşteri Memenuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.
 

Hakkımızda

Agbaba Hakkında Kurumsal Bilgiler

Firmamız, Ülkemizin taşımacılık sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.Geniş araç filosu, nakliye ve taşımacılık konusunda uzman personeli, Taşımacılık teki belgeleri, hizmet kalite sertirfikaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ekonomik fiyatlandırma ilkesi ile siz değerli müşterilerimizi güvenle taşıyoruz...

1993 yılında kurulan Ağbaba Evden Eve Nakliyat, bu yıl 20. hizmet yılını doldurmanın gururunu yaşıyor. Evden Eve Nakliyat veya Taşımacılık Emek yoğun, uzmanlık isteyen bir iş koludur. Ağbaba Nakliyat; kurulduğu günden bugüne Evden eve taşımacılıkta Ülkemizin lider firmalarından biri olmuştur.
Türkiye'de evden eve ye özel hizmet vermek üzere kurulan ilk şirketlerden olan Ağbaba Nakliyat, bugün Türkiye'deki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından biridir.
Kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Ağbaba kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır.
Ağbaba Evden Eve Nakliyat gerek personelini gerekse araç filosunu ve yan ekipmanlarını sürekli geliştirerek, müşterilerine taşınmayı bir korku olmaktan çokarmaktadır.
Ağbaba bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.
Ağbaba nakliyat belgesi olan k1, k2 ve k3 belgelerine sahip olup; şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yapmaktadır.

Hizmetlerimizden bazıları:

  • Asansörlü evden eve nakliyat
  • Sigortalı taşımacılık ( Taşınma esnasında hertürlü zarara karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz.)
  • Banka, şirket ofis ve bürolarınızı taşıyoruz.
  • Ev taşımacılığı
  • Şehirleraraları nakliyat (Türkiye'nin 81 ili ve bu illlere ait ilçelerin tamamına evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız)
  • Şehir içi Nakliye(Avrupa yakası ve Anadolu yakasının tüm ilçelerine nakliyat hizmeti veriyoruz.
  • Eşya Depolama (Özel güvenlikli, havalandırmalı, yangın ve sele karşı sigortalı depolarımızda eşyalarınızı saklıyoruz)

Misyon ve Vizyon

Ağbaba Nakliyat Misyon VizyonDünya ve Türkiye standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterileri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekliliği sağlamak.
Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak , korumak ve kollamak.
Personellerimizin eğitimini İş Bilgi ve becerilerini artırak yatırımları yapmak.
Araç Filosunu sürekli genişleterek, teknolojiyi yakından takip eden araç ve ekipmanları kullanmak.
Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak müşterileri menuniyetini yükseltmek ve eniyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirmek.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanın...

"Her müşterilerimiz bizim için önemlidir, her müşterilerimizin eşyaları bizim eşyamızdır. Onları yeni mekanlarına güvenle taşımak bizim birinci görevimizdir. Hizmetimizden memnun ayrılan her müşteri yeni müşteri demektir."
Sıddık Agbaba.

 
Evden Eve Nakliyat hakkında herşey...
Evden Eve Nakliyat
Depolama Depolama Askyly Tekstil Ta?ymacyly?y Tekstil Taşımacılığı
Fuar Taşımacılığı hakkında bilmek istedikleriniz... Fuar Taşımacılığı Fabrika ve Tesisleri taşyamak zor ve meşakkatli bir iştir. Fabrika Nakliyesi
Ofis ve Büro Nakliyesinde nelere dikkat edilmelidir. Ofis nakliye Fabrika ve Tesisleri taşımak uzmanlık ve deneyim ister. Tesis Taşıması
maltepe nakliyat Ev Taşımacılığı nakliyattta en önemli unsur paketleme ve kullanılacak ambalaj malzemeleridir. Paketleme
Banka ve şirket nasıl ucuz ve ekonomik nakliyat yapılır. şirket Taşımacılığı Türkiye'nin 81 İl ve tüm ilçelerine sizin için nakliyat yapıyoruz...

Şehirlerarası Nakliyat

 
İyi bir Paketleme nasıl olmalıdır...
Taşınma Esnasında Paketleme - Ambalajlama
Paketleme, Taşınma esnasındaki en önemli aşamalardan biridir. Hem paketleme tekniği hemde paketleme malzemesi doğru seçilmediği sürece taşınan eşyaların zarar görmesine sebep olacaktır. Kullanılacak ambalaj malzemeleri başlı başına koruyucu rol oynayacaktır. Ancak uzman personelin ambalajlamayı yapması son derece önemlidir. Taşınma esnasında oluşacak zaralara karşı sigortada önemlidir.