Maltepe Evden Eve Nakliye | info@agbabanakliyat.com

 

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat yoğun emek ve titizlik isteyen bir iş koludur. Ağbaba Evden Eve Nakliyat konusunda uzman personeli, geniş araç filosu ve yılların getirdiği deneyim ve uzmanlık ile Evden Eve Nakliyat konusunda sıradışı, ucuz, ekonomik ve özel çözümler sunmaktadır.

Araç Filomuz

Kapalı Kasa araçlarımız ile ucuz ve hijyen taşıma kyapıyoruz.Şehir içi, Şehirler arası taşımacılık ev Evden Eve nakliyat konusunda ülkemizin önde gelen firmalarında biridir. Araç filosunu sürekli yenileyen Ağbaba Nakliyat, 4 yaşından büyük araçları filosunda bulundurmamaktadır. Ayrıca araçların periyodik ve diğer bakımları sürekli yapılmakta olup, ara dönemlerdede bakımlara sokulmaktadır.

Araçlarımızı kullanan Şoförler tecrübeli, kullandığı aracı sonderece iyi tanıyan personellerden seçilmektedir.

Tüm kamyon ve Kamyonet araçlarımız Kapalı kasa olup ,güvenilir ve dış hava koşullarından tamamen izole edilmiştir. Böylece hertürlü hava koşulunda uzun yol yada kısayol fark etmeden Eşyalarınız güvenle taşınmaktadır.

Araçlarımız taşınacak olan eşyalara göre iç kısmı değiştirilebilir niteliktedir. Evden eve nakliyat ve evden eve taşıma araçlarımızın şoförleri uzun yola dayanıklı ve İstanbul içini çok iyi bilen İstanbul trafiğinde en kısa sürede yol alabilen tecrübeli şoförlerdir.

Araç Filomuz

Araç Filomuz