Maltepe Evden Eve Nakliye | info@agbabanakliyat.com

 

Hakkımızda

Evden Eve Nakliyat yoğun emek ve titizlik isteyen bir iş koludur. Ağbaba Evden Eve Nakliyat konusunda uzman personeli, geniş araç filosu ve yılların getirdiği deneyim ve uzmanlık ile Evden Eve Nakliyat konusunda sıradışı, ucuz, ekonomik ve özel çözümler sunmaktadır.

Ofis Büro Taşımacılığı

Büro ve Ofis Taşımacılığı

 

Ofis ve Büro TaşımacılığıAğbaba Evden Eve Nakliyat yılların verdiği tecrübe ve konusunda uzman personi ile  Ofis ve büro eşyalarınızı hızlı kaliteli ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Büro eşyalarınızı özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisinde ve özel ambalaj malzemeleriyle şehiriçin de yada şehirlerarası yeni adreslerine taşıyan Ağbaba, Hasarsız ve sigortalı taşımacılığın Ülkemizdeki lider firmalarındandır. Ofis Eşyası ve Büro Eşyası Taşımacılığında; evden eve nakliyat ekspertizlerimiz eşyalarınızı görmek ve tespitini yapmak için büronuza gelmektedir. Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların detaylı listesi belirlenir.
Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yeride görüp planlamasını buna göre yapacaktır. Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır.


Bu rapor doğrultusunda tüm taşıma işlemine dair size yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifi sunulur.kabul olunması halinde,Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde; Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılar. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için balon naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
Monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.
Yerleştirme; Bu işlem için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmaktadır.

Ofis Büro Taşımacılığı